E-kutatás


Regisztráció  JelszóemlékeztetőNYITVATARTÁS

Hétfő 9:00-13:00; 13:30-16:30

Kedd 9:00-13:00; 13:30-16:30

Szerda 9:00-13:00

Csütörtök Zárva
Péntek Zárva
Szombat Zárva
Vasárnap Zárva

Kutatás előzetes bejelentkezés után lehetséges!


GALÉRIA


Hírek

A Váci Egyházmegye lelkisegély szolgálata megkezdte működését. A Diszpécserszolgálat telefonszáma: 30/215-0804; e-mail: lelkisegely@vaciegyhazmegye.hu

A koronavírus okozta helyzet komoly egészségügyi kockázatot jelent mindannyiunknak. Épp ezért a helyes döntés a személyes találkozások radikális lecsökkentése, ami azonban lelki bezártságot, feszültséget okozhat gyerekeknek, felnőtteknek, fiatal és időseknek egyaránt. Ebben is szeretnénk az emberek mellé állni segítő kezet nyújtva a kétségbeesetteknek, akik elfáradtak és meg vannak terhelve, hogy rajtunk keresztül Krisztus felüdítse őket.
A lelkigondozás teljes mértékben térítésmentes. Hétfőtől-péntekig reggel 8 órától este 8-ig egy központi diszpécser szolgálaton keresztül fog működni. Szeretnénk, ha embertársaink éreznénk, hogy a nehéz időben így is mellettük vagyunk. A Diszpécserszolgálat telefonszáma: 30/215-0804; e-mail: lelkisegely@vaciegyhazmegye.hu


Váci Püspöki és Káptalani Levéltár honlapja • Webfejlesztés: DunaWeb Kft.